ul. Barkocińska 6 lok. 14, 03-543 Warszawa

Czyszczenie komputera, laptopa

Zalany laptop?

Jak najszybciej wykonaj poniższe kroki:

1


Odłącz kabel zasilający
laptopa

2


Odwróć laptop klawiaturą do dołu.

3


Wyciągnij z laptopa baterię

4

Zadzwoń do serwisu laptopów na warszawskim Targówku – tel.505 700 999.

Czyszczenie Komputera, Laptopa:

1 PRZYPADEK:

Czyszczenie zalanego laptopa:

Nawet jeśli zalany laptop działa, może mieć zwarcia i długo nie pochodzić. Nawet po wyschnięciu zacieki na elektronice powodują jej korozję i trwałe uszkodzenie średnio po 3 miesiącach. W ten sposób „uśmiercone” laptopy trudno już odratować, więc jak najszybciej zgłoś się do nas na diagnostykę oraz czyszczenie komputera, aby zapobiec poważniejszym powikłaniom.
Klawiatura zalanego laptopa po wyschnięciu charakterystycznie trzeszczy. Jeżeli przytrafiło Ci się zalanie jakiś czas temu i masz problem z klawiaturą, pomożemy Ci w jej wymianie.

2 PRZYPADEK:

Czyszczenie hałaśliwego, zakurzonego, przegrzewającego się laptopa:

Twój laptop chodzi jak suszarka do włosów? Przegrzewa się i wyłącza? Przyjedź do nas na profesjonalne czyszczenie układu chłodzenia, zanim będzie za późno. Profesjonalnie i uczciwie otwieramy i gruntownie czyścimy z nagromadzonego, zbitego kurzu, smarujemy łożyska wiatraków, wymieniamy pasty termoprzewodzące i termopady. I co niemniej ważne dajemy gwarancję na wykonaną usługę.

Masz pytania? Chętnie doradzimy i pomożemy

tel. 505-700-999

SPK! to również czyszczenie laptopa i czyszczenie komputera Warszawa to miasto, które obsługujemy.  Ze względu na naszą lokalizację ofertę kierujemy także lokalnie do mieszkańców dzielnic: (Targówek, Bródno, Zacisze, Praga Północ).

SPK - Serwis Przyspieszania Komputerów © Wszelkie prawa zastrzeżone. Made with  by Milena Makuch