ul. Barkocińska 6 lok. 14, 03-543 Warszawa

Dla Ciebie

Serwis komputerowy Warszawa

  • Stołeczne Pogotowie Komputerowe to przede wszystkim serwis laptopów stacjonarny działający w mieście Warszawa obsługujący głównie Targówek, Zacisze, Bródno, Praga Północ i okolice.
  • Przyjmujemy do naprawy laptopy, komputery stacjonarne, dyski twarde i nośniki pamięci.
  • Już od pierwszych chwil bezpłatnie diagnozujemy i doradzamy jaka naprawa będzie najlepsza i najmniej kosztowna. Jeżeli jednak uznają Państwo, że nie zdecydują się na naprawę w danej chwili, nieodpłatnie zwracamy Państwa sprzęt będąc w stałym kontakcie i przyjaznym wsparciu.
  • Naprawy w naszym lokalu są mniej kosztowne niż dojazd do klienta, ponieważ możemy wykonywać kilka napraw w tym samym momencie.​​

Pogotowie Komputerowe Warszawa

  • W szczególnych przypadkach, na Państwa życzenie prowadzimy również dojazdowe pogotowie komputerowe na terenie Warszawy. Oferujemy szybką diagnostykę, celne rozpoznanie i skuteczną pomoc.
  • Jeżeli naprawa będzie zbyt pracochłonna i długotrwała w Państwa lokalu, oferujemy przetransportowanie Państwa sprzętu komputerowego do naszego serwisu stacjonarnego po to, aby szybko i w dobrej cenie rozwiązać usterkę.

Polub FunPage SPK Serwis Przyspieszania Komputerów i Bądź W Ten Sposób Na Bieżąco z Bezpłatnymi Poradami oraz wsparciem organizowanym przez Serwis Laptopów Warszawa ul. Barkocińska 6 lok.14

tel. 505-700-999

SPK - Serwis Przyspieszania Komputerów © Wszelkie prawa zastrzeżone. Made with  by Milena Makuch