ul. Barkocińska 6 lok. 14, 03-543 Warszawa

Odzyskiwanie danych

Odzyskaj utracone dane:
dokumenty, zdjęcia, lub inne cenne pliki

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z zepsutych laptopów, uszkodzonych dysków twardych, kart pamięci, pendrive’ów i innych nośników pamięci z zachowaniem najniższego możliwie kosztu, przy zachowaniu najwyższej skuteczności naszych usług. Służymy fachowym doradztwem i pomagamy wybrać opłacalne i skuteczne rozwiązanie.

Odzyskujemy skasowane pliki z twardych dysków, kart pamięci, pendrive’ów, po sformatowaniu, uszkodzeniu partycji, itp. Tego typu odzysk jest u nas niedrogi, więc warto zwrócić się do naszego serwisu komputerowego o pomoc. Działamy niedaleko, na warszawskim Targówku.

W sytuacji, gdy mamy do czynienia z poważnym, fizycznym uszkodzeniem nośnika, współpracujemy z laboratoriami odzyskiwania danych na preferencyjnych warunkach. Zanim poniesiesz jakikolwiek koszt, zwróć się do nas po diagnostykę i poradę.

Naprawa i regenacja dysków twardych Warszawa

tel. 505-700-999

SPK! to również odzyskiwanie danych Warszawa jest miastem, które obsługujemy.  Ze względu na naszą lokalizację ofertę kierujemy także lokalnie do mieszkańców dzielnic:(Targówek, Bródno, Zacisze, Praga Północ i okolice).

SPK - Serwis Przyspieszania Komputerów © Wszelkie prawa zastrzeżone. Made with  by Milena Makuch