ul. Barkocińska 6/lok. 21, 03-543 Warszawa

Naprawa Laptopów Warszawa

Naprawa laptopów Warszawa

Naprawa laptopów Warszawa Targówek ul. Barkocińska 6 lok. 21

Podczas napraw laptopów staramy się być pomocą szytą na miarę potrzeb i kieszeni naszych klientów, stąd nasze naprawy są trafne, potrzebne i ekonomiczne, bez zbędnych kosztów i rozczarowań.

Nasza szczerość i grzeczność pomaga nam się dowiedzieć, na czym zależy właścicielowi laptopa, tak więc robimy to co trzeba, by laptop chodził dobrze. Podczas naprawy laptopów poprawiamy także drobne usterki gratisowo dbając o szczegóły i końcowe zadowolenie.

Wychodzimy z założenia, że samo odtworzenie działania sprzed usterki to mało, doradzamy więc ulepszenia idące w parze z naprawą, by zamienić stratę usterki na okazję do zysku wydajności i szybkości laptopa.

Może nie robimy wszystkiego, ale jak już coś robimy, to dobrze.
Nie naprawiamy już stacjonarnych PC-tów (z braku miejsca), laptopów ze spalonymi płytami głównymi, laptopów w bardzo złym stanie (strzaskanych) i bardzo starych.

Chcemy by nasi klienci byli zadowoleni z efektów, naprawiamy więc to, co warto naprawiać.
Przestrzegamy RODO a bezpieczeństwo danych jest dla nas bardzo ważne, nie kasujemy i nie formatujemy dysków, jeżeli klient sobie tego nie życzy.

Ile kosztuje naprawa laptopów w naszym serwisie?
Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem napraw serwisowych.

tel. 505-700-999

Naprawa laptopów Warszawa Targówek ul. Barkocińska 6 lok. 21 (jako serwis stacjonarny obsługujemy Targówek, Bródno, Zacisze, Praga Północ).

Wszelkie prawa zastrzeżone. Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność SPK Serwis Bogumił Lewandowski i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek treści ani żadnej jej części bez zgody autora © Autor: Milena Makuch & Anna Lewandowska

Call Now Button
Don`t copy text!